Dołącz do Zespołu ELAM
Twórz Przyszłość Razem z Nami!

Osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku,
cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych.

Stabilna pozycja na rynku polskim i zagranicznym daje nam możliwość inwestowania w rozwój i doskonalenie naszych usług. Co nas wyróżnia? Nasza firma operuje na rynkach: polskim, niemieckim, austriackim oraz skandynawskim. Dzięki strategicznym partnerstwom, w oparciu o współpracę z największymi firmami w branży o uznanej renomie, nieustannie rozwijamy się i proponujemy rozwiązania wykraczające poza utarte schematy.

W ELAM nie tylko tworzymy innowacyjne rozwiązania elektryczne, ale również dążymy do budowania zespołu, w którym każdy pracownik ma możliwość rozwijania swoich umiejętności. Proponujemy pracę w dynamicznej firmie elektrycznej z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Jesteśmy otwarci na utalentowane jednostki, gotowe dołączyć do naszego zespołu i wspólnie tworzyć nowoczesne projekty w dziedzinie elektryki.

Masz pasję do tworzenia innowacyjnych rozwiązań?
Jesteś gotów na nowe wyzwania?
Chcesz z nami kształować przyszłość branży elektrycznej?

DOŁĄCZ DO ELAM! AKTUALNIE REKRUTUJEMY NA STANOWISKA:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Wykonywanie instalacji elektrycznych w domach jedno i wielorodzinnych na terenie Niemiec.

NASZE WYMAGANIA:
• Chęć pracy w delegacjach,
• Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektryki,
• Prawo jazdy kat. B.

MILE WIDZIANE:
• Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu instalacji elektrycznych,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
• Wykształcenie kierunkowe.

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę w polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość przeprowadzenia szkolenia i wdrożenia,
• Zakwaterowanie,
• Samochód służbowy,
• Narzędzia,
• Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów,
• Organizacja wyjazdu w dwuosobowym zespole.

Praca z nami to:

  • MIĘDZYNARODOWY ROZWÓJ:
    Oferujemy elastyczność pracy na różnych rynkach, dostarczając pracownikom unikalnych doświadczeń zawodowych zarówno na terenie Polski, jak i na terenie Niemiec.
  • ROZWÓJ ZAWODOWY:
    W ELAM dbamy o to, aby każdy członek naszego zespołu mógł stale rozwijać swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i projektach z najnowszymi technologiami.
  • INNOWACYJNE PROJEKTY:
    Pracując z nami, będziesz miał okazję uczestniczyć w projektach, które nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale również kształtują przyszłość branży.
  • ATMOSFERA:
    Jesteśmy zespołem, który docenia harmonię między pracą a przyjemnością. Staramy się stworzyć atmosferę, w której każdy pracownik czuje się zintegrowany i doceniany.
  • DOBRE WARUNKI PRACY:
    ELAM to nie tylko miejsce pracy, to przestrzeń, gdzie komfort i zadowolenie pracowników są priorytetem. Działamy na rzecz stworzenia środowiska sprzyjającego twórczej pracy i osobistemu rozwojowi.
  • SPOŁECZNOŚĆ PROFESJONALISTÓW
    Dołączając do nas, stajesz się częścią zgranej społeczności, gdzie dzielimy się wiedzą, wspieramy się nawzajem i wspólnie tworzymy przyszłość branży.
  • KULTURA PRACY:
    Nasza firma słynie z wyjątkowej kultury pracy, w której każdy członek zespołu ma możliwość wyrażania swoich pomysłów, uczestniczenia w decyzjach oraz poczucia wspólnoty. Dzięki temu praca w ELAM staje się nie tylko wyjątkowym wyzwaniem zawodowym, lecz także satysfakcjonującym doświadczeniem życiowym.

ZAUFALI NAM